Telefon: +48 504 955 740
Język
 • Polski
 • English

JAK UŻYWAĆ

Wydajesz krocie na maseczki w płachcie? Zrób je sama!

 Co to jest ?

 • Jest to maszyna, która dzięki odpowiedniej kapsułce i składnikom odżywczym wybranym przez Ciebie, jak np. sok z warzyw czy owoców, srebro czy złoto koloidalne i wiele innych odpowiednio dopasowanych do Twojej skóry stworzy jedyną w swoim rodzaju naturalną Maskę Hydrożelową !!

Dlaczego warto ?

 • To maska, która możesz zrobić w łatwy sposób w domu w ciągu zaledwie 5 minut. Maska wykonana z „żelu piękna” z naturalnymi składnikami bez konserwantów i chemii jest nie tylko zdrowa i świeża ale również i przede wszystkim bezpieczna a także skuteczna.

 • To jest produkt, do którego można dodawać funkcjonalne płyny takie jak toner, esencja, sok owocowy i tak dalej, dzięki czemu można zadbać o każdy rodzaj skóry.

Sposób przygotowana !

 • Należy wlać gorącą wodę do pojemnika Beauty Capsule i umieścić 1 szt „Żelu piękna” (Beauty Gel) następnie nacisnąć przycisk zasilania. Jeśli maska ma mieć dodatkowe działanie witaminowe, dodaj funkcjonalny składnik. Następnie wytworzoną mieszankę należy wylać na formę. Odczekać, aż zastygnie i nałożyć na twarz.

 Zalety !

 • Niewielki rozmiar Beauty Capsule można zabierać ze sobą wszędzie tam, gdzie tylko zapragniesz. Na wakacje, wyjazd służbowy. Najwyższy czas zadbać o swoją skórę twarzy z naturalnymi i idealnie dobranymi dla siebie własnymi recepturami, takimi jak np. sok owocowy i warzywny.
6 sposobów na wzmocnienie działania maski w płachcie

 1. Dobierz odpowiednią maskę

Nie każda maska będzie odpowiednia dla Twojej twarzy, dlatego należy używać takich substancji np. złoto czy srebro koloidalne, sok z owoców czy warzyw, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

 1. Czysta twarz

Skóra musi być idealnie oczyszczona. Zawsze nakładaj maskę na twarz bez makijażu, kremu nawilżającego czy kremu z filtrem.

 1. Przygotowanie cery

Skóra po oczyszczeniu potrzebuje toniku lub serum, które wzmocni działanie maski.

 1. Technika nakładania

Najprostszym sposobem jest nakładanie maski jest zacząć od czoła, następnie dopasować otwory na oczy i wokół nosa, aby ostatecznie wygładzić maskę na policzkach i w kierunku brody. Maskę można ponacinać u dołu – jeśli jest taka konieczność, aby dobrze dopasowała się do kształtu żuchwy.

 1. Kontroluj czas

Dłużej nie znaczy lepiej! Kiedy maska zaczyna wysychać równocześnie wyciąga nam wilgoć z twarzy, czyli cały efekt idzie na marne. Maskę należy trzymać ok. 20 min. Jest to najbardziej odpowiedni czas, aby wszystkie jej składniki zostały wchłonięte przez skórę.

 1. A co po masce?

Po zdjęciu płachty z twarzy nie zmywaj resztek esencji - delikatnie wklep je w skórę lub wykonaj masaż, co przyspieszy wchłonięcie kosmetyku. Pamiętaj, że maska ma jedynie działanie uzupełniające i nie zastąpi całej pielęgnacji, dlatego należy zastosować całą pielęgnację. Nałożyć np. krem nawilżający i krem pod oczy.